גולסטאר מקסיקו עונה 4 פרק 2
פרק חדש של גולסטאר עונה 4 מקסיקו לצפייה ישירה סדרת הכדורגל הדוקו-סלבס של הוט, שחוזרת עונה חדשה ומרתקת. ובמרכז עלילת גולסטאר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה הנבחרת מרחיקה עד מקסיקו הנמצאת ביבשת אמריקה, ביחד עם ירון ברלד, ליאור דיין, סקאזי, אסף אטדגי, דודו כהן מעפולה, ליאון שניידרובסקי, אנדי רם והכדורגלן לשעבר עמרי קנדה, מנסים הקבוצה להביא את הגביע. לכיסא המאמן ינצח שייע פייגנבוים המאמן הנצחי של הקבוצה, יחד איתו, יצטרף אליו כמאמן שותף, כוכב העונה קודמת, כדורגלן העל והשחקן הזר הטוב ביותר ששיחק בישראל בכל זמני בכדורגל הישראלי - ג'ובאני רוסו. במסגרת העונה החדשה, חווים חברי הנבחרת את מקסיקו המופלאה, עם הנופים, האווירה, הפלפלים החריפים והמוזיקה הלטינית שבה, כל זה לצד התמודדויות עם מתחים אישיים ודרמטיים בין חברי הקבוצה על הנהגתה. העונה החדשה והמצחיקה של סדרת הקאלט המצליחה של הוט חוזרת.

תקציר גולסטאר 4 מקסיקו פרק 2: חברי הנבחרת שוהים יחדיו במחנה אימונים מפנק ויוקרתי במקסיקו. הם ינסו להביא לשייע גביע נוסף, וחווים על הדרך שלל חוויות הזויות. ירון ברלד יתמודד בתחרות השמן והיפה של מקסיקו, ליאון ודודו מעפולה ישתתפו בתחרות האירוויזיון של גולסטאר, הקבוצה תעבור טקסי אומץ אצל שאמאן אצטקי, תתאמן בנגיחות נגד דולפין בפארק מים ובעיקר תשחק הרבה כדורגל נגד מתחרים שונים כמו: קבוצת טרנסג'נדרים ממקסיקו סיטי, נבחרת הנוער של מועדון פומה היוקרתי, קבוצת זמרי מריאצ'י, נבחרת הומלסים ולבסוף – יעלו על המגרש בגמר הגדול מול נבחרת האמנים המקסיקנים.

גולסטאר 4 פרק 2 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.

הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה מכל מכשיר. המשיכו לעקוב אחרינו ותצפו בפרקים מלאים באיכות HD לפני כולם ברשת. בהתחייבות! צפייה מהנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה